Çevrenize Güven Sarar
Çit Teli - Ferforje - Sürgülü Kapı Sistemleri

antalya çit


antalya çit, panel çit, bahçe teli, PVC bahçe çiti, çim çit ve hali saha, jiletli tel, ferforje, demir kapı ve demir dograma çelik çatı konusunda uygulamalar yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; 10 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Antalya da çelik Çatı, ferforje işleri, demir doğrama işleri, konteyner imalatı, prefabrik yapı imalatı, spor sahaları, fabrika çatıları, fabrika depoları, demir Kapı, Raylı Sürgülü Kapı, Bina Kapıları, Yaya Kapılar, yangın merdiveni, kamelya, oto garaj v.b. işleri uygun fiyat ve titizlikle yapmaktadır.
Hizmetlerimiz arasında aynı zamanda tel çit, çevre güvenlik sistemleri, jiletli tel uygulamalarının yanı sıra, panel çit sistemleride mevcuttur.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DİZAYN ÇİT, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

---0 532 225 79 69---

2012 | Creative Commons | ßy £mrull@h